Mini Cart

Flexispace Organizues per tiganet 37×14.8 cm

2,300L

8595028402032

SKU: 899482 Categories: ,

Description

Kodi: 899482

Falë organizuesit të tiganëve Flexispace mund të ruani me kujdes deri në 5 tigane, të madhësive të ndryshme, sepse mund të ripoziciononi dhe rregulloni elementet vertikale të raftit sipas madhësisë së enëve të gatimit që do të ruhen. Organizuesi është prej plastikë rezistente dhe ka këmbë që nuk rrëshqasin për ta mbajtur të qëndrueshme.

Përmasat: 37×14.8 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexispace Organizues per tiganet 37×14.8 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *