Mini Cart

Vitamino Shishe vaji me filter per ereza 250ml

2,350L

8595028487367

SKU: 642761 Categories: ,

Description

Kodi: 642761

Shishja e vajit Vitamino ideale për përgatitjen e vajit të aromatizuar me barishte, erëza, spec djegës, hudhër, etj. Vaji i aromatizuar mbetet i pastër, barishtet nuk përzihen me vajin. Bërë nga qelqi borosilikat i cilësisë së lartë, silikoni fleksibël dhe plastikë e qëndrueshme. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamino Shishe vaji me filter per ereza 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *