Mini Cart

Grandchef Kullese 8 cm

950L

8595028483628

SKU: 428342 Categories: ,

Description

Kodi: 428342

Kullesa Grandchef është rrjetë e imët dhe përdoret për të kulluar lëngje ose përbërës të thatë si: sheqeri pluhur ose kakao. Grepi anësor ju lejon ta vendosni në tenxhere ose tas kur ju nevojiten të dy duart.

Diametri 8 cm.


Additional information

Dimensions 26.8 × 7.5 × 4 cm
permasa

26.8×7.5×4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Kullese 8 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *