Mini Cart

Sold Out

Grandchef Kthyese omlete me ndarje

1,750L

8595028487824

Out of stock

SKU: 428280 Categories: ,

Description

Kodi: 428280

Lopatë kthyese Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe pamje elegante. Lopata është e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 34 cm, gjerësia: 8,5 cm.

Additional information

Dimensions 33.5 × 8.5 × 3.1 cm
permasa

33.5×8.5×3.1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Kthyese omlete me ndarje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock