Mini Cart

Grandchef Garuzhde

2,400L

8595028487770

SKU: 428270 Categories: ,

Description

Kodi: 428270

Garuzhde klasike Grandchef është ideale për të shërbyer supa dhe lëngje pa rrezikuar derdhjen e tyre. E prodhuar në çelik-inoks të cilësisë së lartë, garuzhdja ka një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 34 cm, diametri: 9,5 cm.


Additional information

Dimensions 33.7 × 9.2 × 7 cm
permasa

33.7×9.2×7

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Garuzhde”

Your email address will not be published. Required fields are marked *