Mini Cart

Grandchef Kullese 14 cm

2,290L

8595028483659

SKU: 428348 Categories: ,

Description

Kodi: 428348

Kullesa Grandchef është rrjetë e imët dhe përdoret për të kulluar lëngje ose përbërës të thatë si: sheqeri pluhur ose kakao. Grepi anësor ju lejon t’a vendosni në tenxhere ose tas kur ju nevojiten të dy duart.

Diametri 14 cm.


Additional information

Dimensions 38.5 × 14.6 × 7.5 cm
permasa

38.5×14.6×7.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Kullese 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *