Mini Cart

Uno Vino Ftohese vere universale

3,400L

8595028453829

SKU: 695470 Categories: ,

Description

Kodi: 695470

Ftohësi i verës Uno Vino është i prodhuar në pëlhurë sintetike rezistente dhe xhel ftohës që gjendet brenda tij. Ideal për ftohjen dhe servirjen e shpejtë të shisheve me verë të bardhë dhe roze, shampanjë, verë të gazuar, verë të kuqe dhe ujë.

Lartësia: 18 cm.

Additional information

Dimensions 16 × 3.5 × 21.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uno Vino Ftohese vere universale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *