Mini Cart

-25%

Grandchef Mulli piperi djeges

3,100L 2,325L

8595028488425

SKU: 428794 Categories: ,

Description

Kodi: 428794

Mulli piperi djegës Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe me kapak për të mbledhur mbetjet e piperit. I përkryer për bluarjen e piperit djegës gjatë gatimit.

Lartësia: 16 cm.


Additional information

Dimensions 8.5 × 6.5 × 18.8 cm
permasa

8.5×6.5×18.8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Mulli piperi djeges”

Your email address will not be published. Required fields are marked *