Mini Cart

-25%

Gustito Tas i thelle porcelan 12×10 cm

1,020L 765L

8595028424010

SKU: 386016 Categories: ,

Description

Kodi: 386016

Tasi i thellë shumëpërdorimësh Gustito është material porcelani, rezistent ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë nga -18 deri në 200°C, i përshtatshëm për mikrovalë, frigorifer dhe lavastovilje.

Përmasat: 12×10 cm.


Additional information

Dimensions 12.1 × 9.9 × 4.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Tas i thelle porcelan 12×10 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *