Mini Cart

Gustito Tas i gjate porcelan 24×7 cm

1,200L

8595028424027

SKU: 386020 Categories: ,

Description

Kodi: 386020

Tasi i gjatë Gustito është material porcelani, rezistent ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë nga -18 deri në 200°C, i përshtatshëm për mikrovalë, frigorifer dhe lavastovilje.

Përmasat: 24×7 cm.


Additional information

Dimensions 24.5 × 7.5 × 3.1 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Tas i gjate porcelan 24×7 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *