Mini Cart

Grandchef Mulli piperi

3,100L

8595028488401

SKU: 428790 Categories: ,

Description

Kodi: 428790

Mulli piperi Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe me kapak për të mbledhur mbetjet e piperit. I përkryer për bluarjen e piperit gjatë gatimit.

Lartësia: 16 cm.


Additional information

permasa

8.5×6.5×18.8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Mulli piperi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *