Mini Cart

Grandchef Aksesor per servirje 40×14 cm

1,900L

8595028494402

SKU: 428826 Categories: ,

Description

Kodi: 428826

Aksesori për servirje Grandchef, me pllakë natyrale, është me këmbë që nuk rrëshqasin. Mjaft praktike për bufe ose për të servirur në tavolinë ushqime me porcione si: antipasta, ëmbëlsira, etj. Ka një pamje të çrregullt që e bën dhe më unike. Mund të pastrohet lehtësisht.

Përmasat: 40×14 cm.


Additional information

Dimensions 40 × 14 × 1 cm
permasa

40x14x1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Aksesor per servirje 40×14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *