Mini Cart

Burgundy Sommelier Set gota kristali per vere te kuqe 610 ml 6 cp

6,100L

8595028439151

SKU: 695846 Categories: ,

Description

Kodi: 695846

Ideale për servirjen e verërave të kuqe, gotat Burgundy Sommelier janë prej xhami kristalor dhe transparent. Falë teknologjisë së veçantë të prodhimit, xhami ka formë unike dhe është shumë rezistent.

Kapaciteti: 610 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Burgundy Sommelier Set gota kristali per vere te kuqe 610 ml 6 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *