Mini Cart

Sold Out

Crema Gote uji 350 ml

660L

8595028439328

Out of stock

SKU: 306250 Categories: ,

Description

Kodi: 306250

Gota e ujit Crema prodhohet nga xhami i cilësisë më të lartë dhe ka formë të thjeshtë që përshtatet me çdo rast dhe çdo tryezë, elegante apo e përditshme. Lahet në lavastovilje.

Kapaciteti: 350ml – lartësia: 9 cm.

Additional information

Dimensions 8.7 × 8.7 × 8.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Gote uji 350 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock