Mini Cart

Sold Out

Tenxhere e thelle me kapak Presto kullim Fi 24cm me kapacitet 6l

11,050L

8595028430899

Out of stock

SKU: 728124 Category:

Description

Kodi: 728124

Tenxhere e thellë Presto me kapak me kullim prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza ergonomike. Kapaku i xhamit me skajet e inoksit ka një vrimë për të dalë avulli dhe ju lejon të kontrolloni më lehtë gatimin.

Kapaciteti: 6 L , diametri: 24 cm.

Additional information

Dimensions 37.2 × 28.5 × 21.1 cm
permasa

37.2×28.5×21.1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tenxhere e thelle me kapak Presto kullim Fi 24cm me kapacitet 6l”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock