Mini Cart

Sold Out

Presto Tenxhere e thelle me kullese per makarona 22 cm

17,200L

8595028431568

Out of stock

SKU: 729222 Category:

Description

Kodi: 729222

Tenxhere e thellë për makarona Presto me kapak prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza ergonomike. Kapaku i xhamit me skajet e inoksit ka një vrimë për të dalë avulli dhe ju lejon të kontrolloni më lehtë gatimin.

Diametri 22 cm.

Additional information

Dimensions 32 × 24 × 29.5 cm
permasa

32x24x29.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tenxhere e thelle me kullese per makarona 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock