Mini Cart

Sold Out

Presto Tenxhere e thelle me kullese per makarona 20 cm

13,100L

8595028431551

Out of stock

SKU: 729220 Category:

Description

Kodi: 729220

Tenxhere e thellë për makarona Presto me kapak prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza ergonomike. Kapaku i xhamit me skajet e inoksit ka një vrimë për të dalë avulli dhe ju lejon të kontrolloni më lehtë gatimin.

Diametri 20 cm.

Additional information

Dimensions 29.5 × 22.5 × 28 cm
permasa

29.5×22.5×28

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tenxhere e thelle me kullese per makarona 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock