Mini Cart

Presto Tenxhere me kapak me kullim 4.5 L 24 cm

10,500L

8595028431223

SKU: 728324 Category:

Description

Kodi: 728324

Tenxhere e thellë Presto me kapak me kullim prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza ergonomike. Kapaku i xhamit me skajet e inoksit ka një vrimë për të dalë avulli dhe ju lejon të kontrolloni më lehtë gatimin.

Kapaciteti: 4.5 L, diametri: 24 cm.

Additional information

Dimensions 37.2 × 28.5 × 18.3 cm
permasa

37.2×28.5×18.3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tenxhere me kapak me kullim 4.5 L 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *