Mini Cart

Presto Tenxhere me kapak me kullim 2.5 L 20 cm

8,500L

8595028431216

SKU: 728320 Category:

Description

Kodi: 728320

Tenxhere e thellë Presto me kapak me kullim prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza ergonomike. Kapaku i xhamit me skajet e inoksit ka një vrimë për të dalë avulli dhe ju lejon të kontrolloni më lehtë gatimin.

Kapaciteti: 2.5 L, diametri 20 cm.

Additional information

permasa

32.5×24.2×15.9

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tenxhere me kapak me kullim 2.5 L 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *