Mini Cart

Sold Out

Presto Tenxhere me kapak me kullim 3.5 L 20 cm

8,800L

8595028430882

Out of stock

SKU: 728120 Category:

Description

Kodi: 728120

Tenxhere e thellë Presto me kapak me kullim prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza ergonomike. Kapaku i xhamit me skajet e inoksit ka një vrimë për të dalë avulli dhe ju lejon të kontrolloni më lehtë gatimin.

Kapaciteti: 3,5 L, diametër: 20 cm.

Additional information

Dimensions 32.5 × 24.2 × 18.3 cm
permasa

32.5×24.2×18.3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tenxhere me kapak me kullim 3.5 L 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock