Mini Cart

Presto Tigan 24 cm

2,990L

8595028429930

SKU: 594024 Categories: ,

Description

Kodi: 594024

Tigani Presto është material alumini, me shtresë jo-ngjitëse dhe me dorezë të fortë dhe ergonomike. Tigani është mjaft praktik për t’u përdorur çdo ditë.

Diametri: 24 cm.


Additional information

permasa

42×24.3×5.3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tigan 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *