Mini Cart

-25%

Grandchef Tigan 20 cm

Original price was: 5,500L.Current price is: 5,500L. 4,125L

8595028491029

SKU: 606820 Categories: ,

Description

Kodi: 606820

Tigani Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me shtresë jo-ngjitëse, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave dhe sobave. Përdoret edhe në furrë sepse bishti prej çeliku nuk digjet. Tigani është rezistent ndaj nxehtësisë deri në 230°C.

Diametri: 20 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tigan 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *