Mini Cart

Grandchef Tigan me dy kapje 28 cm

6,090L

8595028491067

SKU: 606858 Categories: ,

Description

Kodi: 606858

Tigani me dy kapje Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me shtresë jo-ngjitëse, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave dhe sobave. Përdoret edhe në furrë sepse dy dorezat prej çeliku nuk digjen. Tigani është rezistent ndaj nxehtësisë deri në 230°C.

Diametri: 28 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tigan me dy kapje 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *