Mini Cart

-25%

Home Profi Tigan salce me kapak 1 L 14 cm

5,850L 4,388L

8595028418392

SKU: 774414 Categories: ,

Description

Kodi: 774414

Tigan salce Home Profi i prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe fund sanduiç që ruan nxehtësinë për gatim pa harxhuar energji. Temperatura brenda tenxheres nuk ndryshon, duke ulur kështu kohën e gatimit me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese.

Kapaciteti: 1 L, diametri: 14 cm.


Additional information

Dimensions 30 × 15 × 11 cm
permasa

30x15x11

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Tigan salce me kapak 1 L 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *