Mini Cart

-25%

i-Premium Tigan per pancake me 4 ndarje 22×22 cm

5,490L 4,118L

8595028432947

SKU: 601262 Categories: ,

Description

Kodi: 601262

Tigani për pancake Premium është me shtresë jo-ngjitëse, i pajisur me katër rrathë, ideal për të gatuar petulla, vezë dhe hamburger. Këshillohet përdorimi i aksesorëve prej druri ose nailoni për të shmangur dëmtimin e sipërfaqes.

Përmasat: 22×22 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “i-Premium Tigan per pancake me 4 ndarje 22×22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *