Mini Cart

Grandchef Tigan 24 cm

5,050L

8595028491036

SKU: 606824 Categories: ,

Description

Kodi: 606824

Tigani Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me shtresë jo-ngjitëse, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave dhe sobave. Përdoret edhe në furrë sepse bishti prej çeliku nuk digjet. Tigani është rezistent ndaj nxehtësisë deri në 230°C.

Diametri: 24 cm.


Additional information

permasa

45×24.8×6.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tigan 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *