Mini Cart

-25%

Presto Tenxhere me kapak me kullim 2 L 18 cm

7,300L 5,475L

8595028431209

SKU: 728318 Category:

Description

Kodi: 728318

Tenxhere e thellë Presto me kapak me kullim prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza ergonomike. Kapaku i xhamit me skajet e inoksit ka një vrimë për të dalë avulli dhe ju lejon të kontrolloni më lehtë gatimin.

Kapaciteti: 2 L, diametri: 18 cm.

Additional information

Dimensions 30.3 × 22.2 × 14.9 cm
permasa

30.3×22.2×14.9

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tenxhere me kapak me kullim 2 L 18 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *