Mini Cart

Sold Out

Presto Set Tenxhere inoks 11 cp

43,500L

8595028430783

Out of stock

SKU: 716511 Category:

Description

Kodi: 716511

Seti i tenxhereve Presto, prej inoksi të cilësisë së lartë, është i pajisur me një fund sanduiç tepër të trashë që kursen energji gjatë gatimit dhe garanton gatim uniform me më pak përdorim të yndyrës. Dorezat e forta ergonomike në plastikë rezistente nuk digjen.

Seti përmban: Tenxhere me kapak 7.0 L, 24 cm, tenxhere me kapak 2.0 L, 18 cm, tenxhere me kapak 3.0 L, 20 cm, tenxhere me kapak 1.5 L, 16 cm, tigan me diametër 24 cm, tigan me kapak me kapacitet 1.2 L, 16 cm.

 

Additional information

Dimensions 53.5 × 26.5 × 52 cm
permasa

53.5×26.5×52

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Set Tenxhere inoks 11 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock