Mini Cart

Presto Mini Tigan i vogel i thelle 12 cm

2,050L

8595028401073

SKU: 594008 Categories: ,

Description

Kodi: 594008

Tigani i vogël i thellë Presto Mini ju ndihmon të gatuani sasi të vogël ushqimi. E përkryer për përgatitjen e dy porcioneve supë, për zierjen e qumështit ose për salcat. Ka një shtresë që nuk ngjit dhe bisht që nuk rrëshqet në ngjyrë të kuqe tërheqëse.

Diametri: 12 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Mini Tigan i vogel i thelle 12 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *