Mini Cart

-25%

Presto Tigan salce 16 cm

3,100L 2,325L

8595028430172

SKU: 594816 Categories: , ,

Description

Kodi: 594816

Tigani i salcës Presto është material alumini, me shtresë jo-ngjitëse dhe me dorezë të fortë dhe ergonomike. Tigani është mjaft praktik për t’u përdorur çdo ditë.

Diametri: 16 cm.


Additional information

Dimensions 34 × 16.5 × 11.7 cm
permasa

34×16.5×11.7

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tigan salce 16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *