Mini Cart

Presto Hapese shishe vere metalike

1,100L

8595028456097

SKU: 420244.46 Categories: ,

Description

Kodi: 420244.46

Hapësja e shisheve Presto me levë, prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, është e lehtë për t’u përdorur dhe e sigurt. Hapësja mbështetet në skajin e shishes dhe drejton spiralen brenda tapës. Duke rrotulluar kokën e tapës, krahët ngrihen derisa të kyçen në pozicionin më të lartë dhe duke i shtyrë krahët poshtë, tapa hiqet lehtësisht nga shishja.

Lartësia: 17 cm.

Additional information

Dimensions 21.5 × 8.5 × 3.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Hapese shishe vere metalike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *