Mini Cart

Charlie Set gota kristali per shampanje 220 ml 6 cp

5,500L

8595028440898

SKU: 306430 Categories: ,

Description

Kodi: 306430

Ideale për servirjen e shampanjës dhe verërave të tjera të gazuara, gotat Charlie janë prej xhami kristalor, të pajisura me një skaj të ngurtësuar. Janë shumë rezistente, ideale për restorante dhe për përdorim shtëpiak. Lahen në lavastovilje.

Kapaciteti: 220 ml.


Additional information

Dimensions 21 × 14 × 25 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Charlie Set gota kristali per shampanje 220 ml 6 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *