Mini Cart

Gustito Tas porcelani 10 cm

850L

8595028436594

SKU: 386080 Categories: ,

Description

Kodi: 386080

Tasi i rrumbullakët Gustito është prej porcelani, rezistent deri në 200 °C, i përshtatshëm për mikrovalë, frigorifer dhe lavastovilje.

Diametri: 10 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Tas porcelani 10 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *