Mini Cart

-25%

Gustito Mbajtese qumeshti porcelan

1,150L 863L

8595028430264

SKU: 386466 Categories: ,

Description

Kodi: 386466

Mbajtësi i qumështit Gustito shërben për servirjen e qumështit ose për përgatitjen e kafesë. Ena e bardhë e qumështit prej porcelani ka përmasa të vogla dhe është e përshtatshme edhe për mikrovalë.

Kapaciteti: 200 ml. Diametri: 5.5 cm, lartësia: 8 cm.


Additional information

Dimensions 8.5 × 10.6 × 8.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Mbajtese qumeshti porcelan”

Your email address will not be published. Required fields are marked *