Mini Cart

Presto Garuzhde e vogel

1,750L

8595028425413

SKU: 420302 Category:

Description

Kodi: 420302

Garuzhde e vogël Presto është prej çelik-inoks dhe dorezë plastikë rezistente. Jashtëzakonisht funksionale, e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Përmasat: 31×8 cm.


Additional information

Dimensions 35 × 7.9 × 6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Garuzhde e vogel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *