Mini Cart

Presto Servires makaronash

1,100L

8595028425444

SKU: 420310 Category:

Description

Kodi: 420310

Servirësi i makaronave Presto, prej çelik-inoks dhe dorezë plastikë rezistente, është shumë i dobishëm për servirjen e makaronave në mënyrë të përsosur në tavolinë. Servirësi është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 32 cm.

Additional information

Dimensions 34.5 × 6.5 × 4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Servires makaronash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *