Mini Cart

Presto Forma akulli me fund fleksibel

890L

8595028437980

SKU: 420708 Categories: ,

Description

Kodi: 420708

Forma e akullit Presto është material plastik me ngjyrë. Falë fundit fleksibël mund t’i nxirrni lehtësisht nga forma, thjesht shtypini lehtë dhe çdo kub do të dalë pa mundim.

Përmasat: 12 x 27 cm.


Additional information

Dimensions 28.3 × 12.2 × 2.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Forma akulli me fund fleksibel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *