Mini Cart

Grandchef Pishtar per karamelizim

6,590L

8595028484038

SKU: 428740 Categories: ,

Description

Kodi: 428740

Pishtari Grandchef është i njohur për karamelizimin e sheqerit. Praktik dhe i lehtë për t’u përdorur. Mbushet lehtësisht me shishe tradicionale gazi. Ka një rregullator të intensitetit të flakës dhe një bllokues sigurie.

Përmasat: 7×15.5 cm, lartësia: 19 cm.


Additional information

permasa

16.5×7.2×22

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Pishtar per karamelizim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *