Mini Cart

Grandchef Kullese konike 14 cm

1,690L

8595028483697

SKU: 428380 Categories: ,

Description

Kodi: 428380

Kullesa konike Grandchef është rrjetë e imët dhe përdoret për të filtruar salcat, kremrat dhe lëngjet e mishit. Grepi anësor ju lejon ta vendosni në tenxhere ose tas kur ju nevojiten të dy duart. Materiali është çelik-inoks të cilësisë së lartë.

Diametri: 14 cm.


Additional information

Dimensions 37 × 13 × 9.6 cm
permasa

37x13x9.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Kullese konike 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *