Mini Cart

Optima Set tenxhere dhe tigan 8 cp

34,000L

8595028406511

SKU: 717510 Categories: ,

Description

Kodi: 717510

Seti i tenxhereve Optima, prej inoksi me cilësi të lartë, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave: gaz, elektrike, qelq-qeramike dhe induksion. Enët kanë një fund të trashë sanduiçi dhe doreza të forta.

Seti përfshin: tenxhere me kapak 20 cm, 4 L, tenxhere me kapak 20cm, 3L, tenxhere me kapak 18cm, 2 L, tigan salce me kapak 16 cm, 1.5 L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Optima Set tenxhere dhe tigan 8 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *