Mini Cart

Precioso Thike per perime 13 cm

1,490L

8595028483154

SKU: 881209 Categories: ,

Description

Kodi: 881209

Thika e perimeve Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej çelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”.

Gjatësia e tehut: 13 cm.


Additional information

permasa

30x9x2.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike per perime 13 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *