Mini Cart

Opus Gold Pjate e thelle porcelan 22 cm

1,500L

8595028405736

SKU: 385138 Categories: ,

Description

Kodi: 385138

Pjata e thellë Opus Gold është material porcelani me dizajn unik. Perfekte për tryezën festive dhe për raste më formale.

Kujdes: nuk lahet në lavastovilje dhe nuk futet në mikrovalë.

Diametri: 22 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Opus Gold Pjate e thelle porcelan 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *