Mini Cart

Sold Out

Club Mbajtese kremi ose qumeshti per kafe porcelan 150 ml

2,500L

8595028422092

Out of stock

SKU: 650374 Categories: ,

Description

Kodi: 650374

Mbajtëse kremi ose qumështi për kafe Club, prej çelik-inoks dhe qelq të cilësisë së lartë, është ideale për përdorim shtëpiak dhe profesional.

Kapaciteti: 150 ml, diametri: 5.5 cm, lartësia: 13cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Club Mbajtese kremi ose qumeshti per kafe porcelan 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock