Mini Cart

Teo Xhezve qelqi me filter per kafe dhe caj 0.6 L

3,650L

8595028442144

SKU: 646632 Categories: ,

Description

Kodi: 646632

Xhezve Teo është bërë nga xhami rezistent ndaj nxehtësisë, çelik inox të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente. Shtoni sasinë e dëshiruar të gjetheve të çajit ose kafesë, hidhini ujë të nxehtë mbi çaj ose kafe, lëreni për pak kohë dhe më pas shtypeni ngadalë.

Kapaciteti: 0.6 L.


Additional information

Dimensions 13.2 × 9.8 × 19.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Teo Xhezve qelqi me filter per kafe dhe caj 0.6 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *