Mini Cart

Grandchef Tigan me dy kapje 36 cm

7,500L

8595028488357

SKU: 606846 Categories: ,

Description

Kodi: 606846

Tigani me dy kapje Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me shtresë jo-ngjitëse, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave dhe sobave. Përdoret edhe në furrë sepse dy dorezat prej çeliku nuk digjen. Tigani është rezistent ndaj nxehtësisë deri në 230°C.

Diametri: 36 cm.


Additional information

Dimensions 47 × 36.6 × 9 cm
permasa

47×36.6×9

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tigan me dy kapje 36 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *