Mini Cart

-25%Sold Out

Handy Grirese perimesh

Original price was: 2,200L.Current price is: 2,200L. 1,650L

8595028427516

Out of stock

SKU: 643555 Categories: ,

Description

Kodi: 643555

Griresja Handy ideale për prerjen e shpejtë dhe të sigurt të qepëve, perimeve, frutave, arrave, çokollatës, etj. Bërë nga plastika e qëndrueshme, me tehe çeliku inoks të cilësisë së lartë. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Handy Grirese perimesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock