Mini Cart

Virgo Mulli piperi 14 cm

3,200L

8595028478037

SKU: 658200 Category:

Description

Kodi: 658200

Mulli piperi Virgo është prej çeliku inoks të cilësisë së lartë dhe plastika rezistente. I përkryer për bluarjen e piperit gjatë gatimit.

Lartësia: 14 cm.


Additional information

Dimensions 5.5 × 5.2 × 16.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Virgo Mulli piperi 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *