Mini Cart

Ulje

Fancy Home Thike tavoline me bisht plastik lime

Original price was: 400L.Current price is: 260L.

8595028494587

SKU: 398010-14 Categories: ,

Description

Kodi: 398010-14

Thikë tavoline Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 22 cm. Ngjyra: limë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Thike tavoline me bisht plastik lime”

Your email address will not be published. Required fields are marked *