Mini Cart

Grandchef Hapese per konserva

2,150L

8595028487732

SKU: 428248 Categories: ,

Description

Kodi: 428248

Hapësja Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, ju lehtëson në procesin e hapjes së konservave. Ka një përfundim elegant dhe një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 21cm.


Additional information

Dimensions 22 × 5.2 × 5.5 cm
permasa

22×5.2×5.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Hapese per konserva”

Your email address will not be published. Required fields are marked *