Mini Cart

-25%

Grandchef Luge gatimi

1,750L 1,313L

8595028487800

SKU: 428276 Categories: ,

Description

Kodi: 428276

Luga e gatimit Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, ka një pamje elegante dhe terheq vëmendje në çdo detaj. Falë dorezës së gjatë që ju mbron nga nxehtësia është perfekte për të servirur rizoto. Skajet e hollë shmangin thyerjen e kokrrave të buta. Luga është e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 33.5 cm.


Additional information

permasa

33×6.7×4.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Luge gatimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *